O Firmie
Wibratory realistyczne

GOLDEN TRADE LTD


RUCKHOLT ROAD 2A, E1-0 5 London

Tel: (22) 304 71 13

Link: https://intymnosc.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wraz z partnerką uwielbiacie robić sobie nawzajem zabawne i odważne prezenty? Może w tym roku z okazji kolejnej rocznicy np. Waszego pierwszego razu podaruj jej wibrator? Jednak nie taki zwyczajny, ale będący odlewem Twojego własnego penisa? Jeżeli spodobał Ci się ten pomysł, zajrzyj do sklepu internetowego Intymnosc.pl. Na stronie tej możesz zamówić Cloneboy Dildo. Jest to zestaw, który pozwoli Ci stworzyć wibrator o kształcie Twojego członka. Wykonanie odlewu jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka minut. W opakowaniu znajdziesz dwie torebki żelu 3D. Jeżeli za pierwszym razem nie uda Ci się stworzyć idealnego odlewu, po prostu ponów czynność.

W ofercie ww. sklepu dostępne są również wibratory realistyczne wykonane z tzw. cyberskóry. Są one przyjemnie miękkie. Chętnie sięgają po nie panie, które są w stałych związkach, lubiące eksperymenty, jak i singielki.

Data dodania: 2018-03-24
  • Takie gadżety erotyczne, jakie ma w swojej ofercie sklep na intymnosc.pl, będą doskonałym sposobem na urozmaicenie życia intymnego.
    2018-10-17 15:56:26
    przez: leetelyo
    4

Inne z tego województwa

Euro Furniture


Stanmore, London

CarrierWise


Arlington Heights