O Firmie
Grego Bus • Przewóz osób Holandia

Grego Bus Grzegorz Góral


Oratoryjna 3, 20-881 Lublin

Tel: 575 904 104

Link: https://gregobus.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Holandia jest w tej chwili jednym z głównych celów emigracji zarobkowej z Polski i taki stan rzeczy stanowi normę od dłuższego czasu. Jest to efekt polityki holenderskich przedsiębiorstw, które oferują dobre stawki naszym pracownikom. Mając kontrakt w kieszeni trzeba jednak dotrzeć na miejsce, a to już zadanie w sam raz dla firmy GregoBus.pl. To jeden z najlepszych polskich przewoźników w transporcie osobowym na linii Polska-Beneluks. Oferuje atrakcyjne ceny oraz komfortowe warunki w autach flotowych.

Sporym atutem firmy jest również to, że utrzymuje połączenia z różnych regionów kraju, dlatego bez trudu uda się znaleźć kurs z województw łódzkiego, małopolskiego czy z Mazowsza. Klienci zawsze mogą być spokojni o korzystną cenę przejazdu, ale także o świetne warunki w busie. Przewóz osób do Holandii odbywa się wyłącznie w komfortowych pojazdach z aktualnymi badaniami technicznymi i ze świetnymi kierowcami na pokładzie.

Data dodania: 2017-09-28
  • Z uwagi na to, że pracuję w Holandii, często korzystam z takiej usługi przewozu osób. Jak dla mnie to wygodny sposób podróżowania - jeśli jeszcze cena jest zachęcająca i warunki w busach komfortowe, to czy trzeba czegoś więcej?
    2018-03-19 09:57:49
    przez: neatsu
    3

Inne z tego województwa

Stylion


Obsza

Bedlayn


Komarów