O Firmie
MS Auto Car z Poznania - Pomoc drogowa

MS Auto Car


Okólna 38, 61-315 Poznań

Tel: 796-725-720

Link: http://msauto-car.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Awaria samochodu potrafi zaskoczyć. Auta niestety psują nam się zawsze wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Dlatego właśnie dobrym rozwiązaniem jest zapisanie sobie numeru do sprawdzonej pomocy drogowej. Dzięki temu w sytuacji kryzysowej będziesz o wiele spokojniejszy, bo będziesz wiedział, że masz pod ręką numer do sprawdzonych fachowców, na których można polegać.
Jeśli będzie Ci kiedyś potrzebna pomoc drogowa w Poznaniu, to dobrym wyborem jest firma MS Auto Car. Ich usługi doceniane są przez wielu zadowolonych klientów z całej wielkopolski. To znana i ceniona firma, na której można polegać. Oferują szybkie i profesjonalne usługi pomocy drogowej w bardzo konkurencyjnych cenach. Jak na profesjonalistów przystało, zawsze są gotowi do pomocy, dlatego możesz do nich dzwonić o każdej godzinie, w każdy dzień tygodnia.
Aby dowiedzieć się więcej na temat tej firmy odwiedź stronę internetową msauto-car.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę. Zapisz sobie ich dane kontaktowe i miej zawsze pod ręką, aby w razie awarii, stłuczki lub wypadku wiedzieć do kogo się zgłosić po szybką i niedrogą pomoc.

Data dodania: 2017-12-01
  • Nie mam zbyt wielu wytycznych przy wyborze wypożyczalni aut, musi być wiadomo niedrogo, a ta spełnia to kryterium.
    2018-05-18 11:20:42
    przez: Ksawery Szymański
    4

Inne z tego województwa

TreeDental


Gniezno

Noti Sp. z o.o.


Tarnowo Podgórne

BHP-KOMPLEX


Komorniki