O Firmie
MultiNet - Szybki Internet

Multi-NET Infrastruktura Sp. z o.o.


Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko-Biała

Tel: 32 666 6626

Link: https://www.multi-net.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Problemy z Twoim obecnym dostawcą internetu sprawiają, że nie chcesz już dłużej mieć z nim niczego wspólnego? Nie podoba Ci się zbyt niska prędkość łącza, za wysokie koszty i ciągłe zrywanie połączenia? W takim razie warto rozejrzeć się za innymi dostawcami, który na pewno postarają się o to, by każdy, kto korzysta z połączenia w Twoim domu, wreszcie był zadowolony z tego, jak ono działa. A ponieważ dostępny jest teraz szybki internet w Bielsku, to z łatwością możesz przenieść się do innego operatora, u którego na pewno pozbędziesz się wszystkich problemów technicznych i cenowych. 

Dzięki informacjom ze strony multi-net.eu możesz poznać pełną ofertę usług, z których możesz skorzystać, żeby wreszcie cieszyć się ze wszystkich możliwości internetu i to bez strachu, że kolejny raz coś nie będzie działało tak, jak trzeba. Podejmij więc decyzję i zmień operatora na jeszcze lepszego!

Data dodania: 2017-12-12
  • Podczas wyboru dostawcy internetu zwracam uwagę przede wszystkim na jakość usługi (stabilność i szybkość łącza). W Bielsku nie ma, według mnie, lepszego dostawcy niż Multi-NET.
    2018-02-15 13:05:04
    przez: tedow
    4.78

Inne z tego województwa

P.H. BAU-TEC


Częstochowa