O Firmie
Dobry stomatolog w Poznaniu

Praktyka Stomatologiczna Sebastian Wolny


os. Jana III Sobieskiego 104, 60-688 Poznań

Tel: (61) 823 4581

Link: http://www.moj-stomatolog.eu

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dla wielu ludzi problemy z zębami są koszmarem. A jeszcze większym horrorem jest wizyta u dentysty, którego chorobliwie się boją. Żeby nie mieć już więcej problemów z chodzeniem do dentysty, trzeba znaleźć takiego specjalistę, którego nie będziesz się bać i będziesz mieć pewność, że dobrze zajmie się Twoim leczeniem. Taki dobry stomatolog w Poznaniu na szczęście przyjmuje i możesz skorzystać z jego usług, żeby już wkrótce cieszyć się swoim zdrowym uśmiechem.

Jeśli chcesz skorzystać z usług takiego stomatologa, to zajrzyj na stronę moj-stomatolog.eu gdzie możesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat tego dentysty, który zrobi wszystko, żeby pomóc Ci z leczeniem Twoich zębów, które wymagają natychmiastowej interwencji i trzeba zrobić wszystko, żeby je wyleczyć i nie mieć już z nimi żadnych problemów, które miało się do tej pory.

Data dodania: 2017-08-19
  • W tym gabinecie stomatologicznym dbają o komfort swoich pacjentów, tak by mieli jeszcze zdrowsze uśmiechy i nie mieli obaw przed każdą kolejną wizytą.
    2018-08-01 14:34:52
    przez: ildavuc
    4

Inne z tego województwa

TreeDental


Gniezno

Noti Sp. z o.o.


Tarnowo Podgórne