O Firmie
Https://peak-nutrition.pl/product-pol-127-EPA-DHA-GLA-90-kaps.html

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Wodzisławska 6a, 52-014 Wrocław

Tel: 697 336 697

Link: https://peak-nutrition.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Tłuszcze przez wiele osób uznawane są za całe zło tego świata. Często mówi się o zbędnych kilogramach tłuszczu i jego niekorzystnym wpływie na serce. Jednak to błąd, ponieważ laicy w kwestii odżywiania nie zdają sobie sprawy, że tłuszcz spożywany w diecie to całkowicie co innego niż ten, który gromadzi się w organizmie. Szczególnie jeśli mowa o kwasach tłuszczowych z rodziny omega 3. Dokładnie warto tutaj przyjrzeć się poszczególnym frakcjom, czyli kwasowi EPA oraz DHA, które można spotkać również w formie suplementu dostępnego na wielu stronach internetowych.

Przykładem jest tutaj strona peak-nutrition.pl. Pod poniższym linkiem znaleźć można kilka propozycji suplementów opartych o te właśnie kwasy https://peak-nutrition.pl/product-pol-127-EPA-DHA-GLA-90-kaps.html

Europejska organizacja ds.  żywienia rekomenduje spożycie tych kwasów na poziomie min. 250 mg/dobę. Według badań spożywanie ich w takiej ilości jest niezwykle korzystne dla prawidłowej pracy układu sercowo-naczyniowego więc warto je w domu mieć. Powstaje jednak pytanie, gdzie można jest znaleźć?

Data dodania: 2019-11-24
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

BREDER POLSKA


Poznań

Adwebia


Kalna