O Firmie
Deski SUP Poznań

Kaskada Hotel&Restauracja


Międzyzdrojska 37, 60-453 Poznań

Tel: 691 500 928

Link: http://kaskada-hotel.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Chcesz nauczyć się pływać na desce SUP? Szukasz miejsca w Wielkopolsce, w którym wypożyczysz modny i bardzo wygodny środek transportu po wodzie, jakim jest dmuchana deska SUP? W takim razie polecamy Ci ośrodek KASKADA Hotel&Restauracja. U nich możesz wypożyczyć deskę na kilka godzin lub na cały dzień. Dzięki temu będziesz miał okazję spędzić aktywnie urlop w tym malowniczym miejscu, położonym na obrzeżach Poznania, tuż nad brzegiem jeziora Kierskiego.
SUP, czyli Stand Up Paddle Board to po prostu deska z wiosłem. Coraz bardziej popularny i modny sprzęt do pływania po różnych akwenach wodnych. Jezioro Kierskie jest idealnym miejscem do nauki korzystania z tego typu desek. Dlatego, jeśli zawsze chciałeś spróbować poruszać się na tego typu desce, to wcale nie musisz daleko wyjeżdżać. Wypożycz deski SUP w Poznaniu i baw się razem ze znajomymi lub rodziną w tym malowniczym miejscu, spędzając urlop niedaleko centrum miasta.
Więcej informacji na temat wypożyczania desek SUP oraz na temat samego hotelu znajdziesz na ich stronie internetowej, pod adresem kaskada-hotel.pl. Zajrzyj tam, sprawdź wszystkie informacje, jakie się interesują i zarezerwuj termin na urlop już teraz.

Data dodania: 2017-11-21
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

TreeDental


Gniezno

BHP-KOMPLEX


Komorniki