O Firmie
Objawy uzależnienia od gier

Klinika dla młodzieży Oaza


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 725 18 70 70

Link: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Poszukując wsparcia w zakresie leczenia uzależnień u dzieci i młodzieży, warto zainteresować się ofertą kliniki OAZA, zaprezentowaną na stronie internetowej: terapiemlodziezy-oaza.pl. Klinika zatrudnia specjalistów, posiadających kompetencje do pracy z młodymi ludźmi, którzy wpadli w uzależnienie. We współczesnym świecie pojawiają się coraz nowsze zagrożenia - jednym z nich jest rozwój technologiczny, generujący łatwiejszy i niemal nieograniczony dostęp do atrakcyjnych gier komputerowych.

Rodzice, którzy podejrzewają u swoich dzieci nadmierne przyzwyczajenie do komputera, powinni poznać objawy uzależnienia od gier i szybko nawiązać współpracę z profesjonalistami, specjalizującymi się w tym temacie. Warto bowiem bezzwłocznie reagować i zapewnić dziecku wsparcie, gdyż podobny nałóg okazuje się niezwykle popularny.

Data dodania: 2017-08-17
  • Łatwo przeoczyć nam rodzicom, to, że nasze dziecko jest uzależnione od gier wideo. Szybka rekacja i udanie się po pomoc do specjalistów, jeśli podejrzewamy, że dziecko tkwi w tym nałogu to najważniejsze, co rodzice mogą zrobić.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: Rongofi
    3

Inne z tego województwa

ODEKA SIMP FF


Bydgoszcz