O Firmie
http://macromedica.pl/ | Prywatny okulista

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, 00-754 Warszawa

Tel: 22 841 06 79

Link: https://macromedica.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wzrok to jeden z ważniejszych zmysłów, który umożliwia wykonywanie podstawowych czynności każdego dnia. Pogarszający się jego stan lub jego nadmierne przemęczanie natomiast, może powodować dyskomfort oraz przyszłe komplikacje. Schorzenia, których leczeniem zajmuje się okulista to wszelkiego rodzaju choroby spojówek, gałki ocznej, nerwu wzrokowego, oczodołu oraz Aby zapobiec takim problemom już od najmłodszych lat, warto zdecydować się na wizytę u doświadczonego lekarza.

Dziecięcy okulista w Warszawie, przyjmujący prywatnie to dobry wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie zaangażowanie, profesjonalizm i dogodne terminy wizyt. Specjaliści pracujący w Centrum Medycznym Macromedica oferują precyzyjnie dobraną ścieżkę leczenia dla każdego młodego pacjenta oraz przyjazną atmosferę podczas wizyt. Zachęcamy do odwiedzenia strony macromedica.pl i wybrania tej kliniki jako swojego lekarza.

Data dodania: 2017-09-16
  • Okulista prywatny z centrum medycznego Macromedica jest fachowcem w każdym calu. Tylko on rozpoznał u mnie wadę wzroku i to dzięki niemu mogłem zacząć kurację oczu.
    2019-01-17 15:00:58
    przez: Krzysztof Kamiński
    4

Inne z tego województwa

Taxi Bagażówka


Warszawa