O Firmie
Pianino weinbach

Pianino Waw


Jerzwałd 17, 14-230 Jerzwałd

Tel: 600 131 007

Link: https://pianino.waw.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Coraz więcej dzieci chce uczyć się gry na jakimś instrumencie. Bardzo dużą popularnością cieszą się lekcje gry na pianinie. Do tego jednak potrzebny jest instrument. Interesuje Państwa zakup pianina? Świetnie się składa. Do celów edukacyjnych idealnie nada się pianino Weinbach. Jest to instrument wysokiej klasy, który można kupić w bardzo dobrej cenie. Są to niemieckie pianina, które od lat pięćdziesiątych produkuje się w Czechach.

Wystarczy wejść na pianino.waw.pl i zapoznać się z katalogiem dostępnych pianin. Po wybraniu odpowiedniego modelu należy skontaktować się rekomendowaną firmą. Można to zrobić telefonicznie bądź mailowo. Ustalą wówczas Państwo czas i miejsce dostawy. Wszystkim zajmą się pracownicy firmy. Dowiozą bezpiecznie instrument i wniosą go do mieszkania. Na sprzedawane produkty firma daje pięcioletnią gwarancję.

Nie znaleźli Państwo wymarzonego modelu instrumentu? Pracownicy firma postarają się spełnić Państwa oczekiwania. Firmowe magazyny z instrumentami są w Gdańsku, Sosnowcu, Jerzwałdzie i Łomiankach.

Data dodania: 2020-03-29
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa